Stavební materiály

Široká variabilita stavebních materiálů a směsí si vyžaduje také širokou nabídku z produkce Mondi Bags Štětí. Podle charakteru výrobku, způsobu plnění a plněné hmotnosti je možné použít hnědý nebo bílý ventilový pytel vícevrstvý nebo ONE doplněný o protivlhkostní zábranu, pro malé objemy doporučujeme Mini Bag nebo papírovou tašku s odnosným uchem.

Vyberte si:
 
Samočinně uzavíratelný papírový pytel je navrhován pro balící zařízení opatřené hubicí, které jsou schopny plnit pytle vysokými plnícími rychlostmi (způsoby plnění jsou – gravitační, šnekové, turbínové). Parametry pytle umožňující vysoké plnící rychlosti a ochranné vlastnosti ventilových pytlů se mohou během návrhu pytlů přizpůsobit požadavkům zákazníka. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem s nanesenou LDPE vrstvou
 
One je jednovrstvý pytel, který byl vyvinut na plnění vysokými rychlostmi sypkými materiály. Pytel je vyráběn v provedení hnědém (přírodním) 110 gr/m2 a bílém 120 gr/m2. Vynikající vlastnosti papíru přispívají k redukci nákladů při zachování jeho vysoké pevnosti. Vysoké hodnoty pevnosti a zároveň porozity dovolují dosahovat vysokých plnících rychlostí současně s velmi nízkou prašností na plnícím zařízení. Díky celkové nižší hmotnosti pytle v porovnání s klasickým vícevrstvým pytlem nabízí tento výrobek redukci nákladů našich zákazníků. S téměř 25% nižší gramáži je tento papírový pytel významným řešením efektivního a ekologického obalu.
 
One-ply koncept byl reakcí na požadavky zákazníků, kteří potřebují vysoce kvalitní pytel a zárověň jsou nuceni redukovat jejich náklady. Po úspěšném uvedení našeho ONE pytle na trh, dalším logickým krokem bylo najít jednovrstvý protějšek k dnes standartním dvouvrstvým pytlům s folií. ONEPlus spojuje výhody jednovrstvého pytle s bariérou proti vlhkosti. Různí evropští výrobci cementu používají ONEPlus a využívají tak výhod, které jim nabízí tento ekonomicky výhodný pytel.

 

 
Mini Bag Vám dává příležitost uložit Váš výrobek na pulty prodejen a vyhovět těm zákazníkům, kteří požadují balení 5-10 kg. Mini Bag díky své konstrukci dovoluje nejen plnění vysokými rychlostmi, ale také splňuje požadavky na efektivní paletizaci. Tyto ventilové pytle jsou k dispozici v mnoha rozměrových variantách a mohou být navíc opatřeny odnosným uchem, svařovacím ventilem nebo dnem umožňujícím snadné otevření pytle.
Open mouth paper sack
 
Otevřené pytle jsou na dně pytle uzavřeny. Vysoká kvalita pytlových papírů a konstrukce pytle zaručují dlouhou trvanlivost plněného zboží. Zákazník si může vybrat mezi bílým nebo přírodním (neběleným) papírem, které nabízíme o gramážích 60 – 120 gr/m2. Naše tiskové zařízení umožňuje potiskout papírový pytel až 8 barvami. Pro zvlášť atraktivní vzhled pytlů (např. krmiva pro domácí zvířata) používáme bílý tiskový papír. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem snanesenou LDPE vrstvou.
 
Papírová taška s uchy vlepenými mezi vrstvy papíru a používaná především pro automatické, nebo semi-automatické plnicí linky. Konstrukce tašek umožňuje jednoduchý způsob plnění a uzavírání šitím, případně svařováním.
Pro vnitřní vrstvu je možné použít papír s nástřikem LDPE, která může sloužit jako ochrana produktu před vzdušnou vlhkostí, nebo uzavírání tašek svařováním.

Potisk: předtisk do 8 barev

Odnosná ucha: pro snadné uchopení a přenášení slouží papírová ucha. Je možné zvolit bílá, hnědá, případně barevně potištěná ucha ze standardní škály barev.
 
Papírový pytel používaný především pro automatické, nebo polo-automatické plnicí linky. Konstrukce pytlů umožňuje jednoduchý způsob plnění a uzavírání šitím, případně svařováním.
Pro vnitřní vrstvu je možné použít papír s nástřikem LDPE, která může sloužit jako ochrana produktu před vzdušnou vlhkostí, nebo uzavírání tašek svařováním.

Potisk: předtisk do 8 barev


CZ EN

Kontakty

Mondi Bags Štětí a.s.
Litoměřická 272
411 08 Štětí
Tel.: +420 416 80 1111
Fax: +420 416 80 2071
Vyhledání výrobku


E-Procurement

© 2007 by Mondi