Cement

Papírové pytle na cement a na výrobky na bázi cementu musí splňovat nároky na vysoké plnící rychlosti a na vysokou pevnost obalu. Na cement doporučujeme pytle vyrobené z hnědého semi-extensible papíru 70-90 gr/m2 nebo z hnědého ONE nebo ONE+ papíru 110 gr/m2. Pro vyšší ochranu plněného materiálu proti vlhkosti nabízíme pytle s folií.

Vyberte si:
 
Samočinně uzavíratelný papírový pytel je navrhován pro balící zařízení opatřené hubicí, které jsou schopny plnit pytle vysokými plnícími rychlostmi (způsoby plnění jsou - gravitační, šnekové, turbínové). Parametry pytle umožňující vysoké plnící rychlosti a ochranné vlastnosti ventilových pytlů se mohou během návrhu pytlů přizpůsobit požadavkům zákazníka. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem s nanesenou LDPE vrstvou
 
One je jednovrstvý pytel, který byl vyvinut na plnění vysokými rychlostmi sypkými materiály. Pytel je vyráběn v provedení hnědém (přírodním) 110 gr/m2 a bílém 120 gr/m2. Vynikající vlastnosti papíru přispívají k redukci nákladů při zachování jeho vysoké pevnosti. Vysoké hodnoty pevnosti a zároveň porozity dovolují dosahovat vysokých plnících rychlostí současně s velmi nízkou prašností na plnícím zařízení. Díky celkové nižší hmotnosti pytle v porovnání s klasickým vícevrstvým pytlem nabízí tento výrobek redukci nákladů našich zákazníků. S téměř 25% nižší gramáži je tento papírový pytel významným řešením efektivního a ekologického obalu.
 
One-ply koncept byl reakcí na požadavky zákazníků, kteří potřebují vysoce kvalitní pytel a zárověň jsou nuceni redukovat jejich náklady. Po úspěšném uvedení našeho ONE pytle na trh, dalším logickým krokem bylo najít jednovrstvý protějšek k dnes standartním dvouvrstvým pytlům s folií. ONEPlus spojuje výhody jednovrstvého pytle s bariérou proti vlhkosti. Různí evropští výrobci cementu používají ONEPlus a využívají tak výhod, které jim nabízí tento ekonomicky výhodný pytel.


CZ EN

Kontakty

Mondi Bags Štětí a.s.
Litoměřická 272
411 08 Štětí
Tel.: +420 416 80 1111
Fax: +420 416 80 2071
Vyhledání výrobku


E-Procurement

© 2007 by Mondi